Rotující fotorámeček

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v DárkyHry.cz

doporučuji, jako dárek jsme uspěli s originalitou

• lehký, pěkný designe
    • -

zajímavý nápad

Produkt nemá žádné parametry.

Potřebujete se při práci rozptýlit, pořiďte si na svůj stůl rotující fotorámeček. Na rozdíl od obyčejného rámečku, kam si můžete umístit jednu fotku, tento rámeček má tvar krychle a fotek se Vám do něj vejde dokonce 6. Rámeček rotuje okolo své osy a tak se můžete kochat pohledem na měnící se fotky. Zpestřete svůj pracovní stůl fotkami Vašich nejdražších. Rotující fotorámeček je originální dárek pro každého. Napájeno bateriemi AA Baterie není součástí výrobku

Rozměry: 10 x 10 cm

Umožňuje umístit 6 velkých fotografických papírů

Mechanismus pro otáčení kotníku na jednom z rohů

Vyrobeno z plastu

• -

zajímavý nápad

• , zakoupeno v Úžasné dárky

• udělal radost
    • špatně se vyndavají plasty, které drží fotku
    • otáčí se dokud nedojde bterie, nejde vypnout

Fotorámeček splnil funkci dárku, vypadá ve finální podobě moc pěkně, jen pozor na vyndavání sklíček, jedno mi prasklo, takže jsme rámečky nakonek kupovali dva :-)

• , zakoupeno v i-darek.cz

• Skvělý dárek k narozeninám.
    • Všechny fotky jdou neustále vidět.
    • Fotorámeček se musí neustále natahovat (funguje jako kdysi slepičky na klíček), přičemž po natáhnutí rotuje cca jen 10 sekund.
    • Není příliš stabilní.

Je to krásný dárek, ale spíše jen kvůli tomu, aby uchovával nějaké krásné chvíle či zážitky. Na to, aby se kostka otáčela, je poměrně neprakticky vyroben onen mechanismus, který otáčení spouští.